Genel Bilgiler

Google Payments – Adsense Hatası OR-IEH-01 ve OR-IEH-02 Nasıl Düzeltilir

Google Play Store üzerinden yaptığınız alışverişlerin ödemesini yapmak isterseniz kredi veya banka kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Maalesef bazı kullanıcılar kredi kartlarını kullanarak ödeme yaptıklarında hatalar olduğunu bildirdi . Google ödeme hatasıyla karşılaşıyorlar VEYA-Ieh-01 ve OR-Ieh-02.

Google pay’daki OR-IEH-01 hatası, ” Beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.” Hata kodu: [OR-IEH-01] ” OR-IEH-02 hatası size hata mesajı verirken, “ Satın alınamıyor. Hata OR-IEH-02 “

OR-IEH-01 ve OR-IEH-02 Nasıl Düzeltilir?

Google Payments - Adsense Hatası OR-IEH-01 ve OR-IEH-02 Nasıl Düzeltilir
Google Payments – Adsense Hatası OR-IEH-01 ve OR-IEH-02 Nasıl Düzeltilir

https://pay.google.com/gp/w/home/settings adresine gidin

En altta Ödeme Profili Durumu’na gidin.

Ödeme Profilini Kapat’ı tıklayın.

Tüm ödeme profillerini silecek (benim yaptığım gibi, yoksa bile) ve yeni kartlar/banka hesapları/vb. ekleyebileceksiniz.

Google Pay Neden Kartımı Kabul Etmiyor?

Bu belirli Google Payments hatasını görmenizin farklı nedenleri vardır. Google, kartınızı kullanarak satın alırken olası bir dolandırıcılık veya risk görmüş olabilir, bu nedenle sizi hata mesajıyla engelliyor. Donanım yazılımınız Google tarafından bilinmiyor olabilir veya IP adresinizi Google’dan gizleyen bir VPN hizmeti kullanıyor olabilirsiniz . Kredi kartınızdaki ayrıntılar, Google Payments’ınızdaki bilgilerle eşleşmiyor.

Google Payments Hatasını Düzeltin OR-IEH-01 ve OR-IEH-02

Yöntem #1 – VPN Hizmetinizi Devre Dışı Bırakın

Bir VPN veya proxy hizmeti kullanıyorsanız, Google Play Store’dan satın alırken bunu geçici olarak devre dışı bırakmak en iyisidir.

2. Yöntem – Belgelerinizi Göndererek Google Payments Hesabını Doğrulayın

OR-IEH-01 ve OR-IEH-02 hataları hesabınızın geçici olarak askıya alınmasına yol açacaktır. Google, hesabınızı nasıl doğrulamanız gerektiğine dair bir e-posta gönderecektir. Talimatları izleyin ve kimlik kartınızı veya belgelerinizi gönderin.

Kimliğinizin yanı sıra adınızı ve adresinizi içeren belgeleri de gönderebilirsiniz. Bu belgeler, kimlik kartınızı destekleyecek ve hesabınızı doğrulayacak hizmet faturalarını veya banka hesap özetlerini içerir.

Yöntem #3 – Kredi veya Banka Kartı Bilgilerinizi Kontrol Edin

Kart ayrıntılarınızın Google Payments’ta belirtilen ad ve adresle eşleştiğinden emin olun .

Yukarıdaki yöntemlerden hiçbiri işinize yaramazsa Google Play Store ile iletişime geçin. , sorunla ilgili size yardımcı olması için desteği ile geçin.

Yukarıdaki yöntemlerden hangisi işinize yaradı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Sitemizde daha önce paylaşmış olduğumuz Rüyada tanıdık birinin öldüğünü görmek Rüyada ölü birini görmek ne demek? dikkatinizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu