Bebek Örgü Modelleri

Pembe Fiyonklu örgü Kız Çocuk Yelek

Kurdelesiyle, düğmesiyle, görünümüyle çok tatlı bir bebek örgü modeli olan fiyonklu örgü yelek olan bu modelin detaylı anlatımı ve resimlerini sizinle paylaşmak istedik.

Bebek örgü modelleri arasında en çok çeşidi bulunan kız çocuk örgü yelek modelleri çokça da ilgi ile hem araştırılıp hemde takip ediliyor. Bizde sitemizde sizlerin bu taleplerine cevap verebilmek adına en çok ilgi gören yelek modellerini sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

Kızlar için Fiyonklu Örgü Yelek

Pembe Fiyonklu örgü Kız Çocuk Yelek
Pembe Fiyonklu örgü Kız Çocuk Yelek

Bu modelin yapılışında örgü şişi ve örgü ipi kullanılmış. Parça parça değil tek parça halinde örülüp 120 ilmek uygulanarak başlanılıyor. Örmeyi kol kısmına kadar yaptıktan sonra kesimlerini yaparak üst kısmı tamamlayabilirsiniz. Görünüm olarak gayet şık ve ördüğünüze pişman olmayacağınız bir model olacağına eminim.

Pembe Fiyonklu örgü Kız Çocuk Yelek adlı konumuzun sonuna geldik.

İlginizi çekeceğini düşündüğümüz ve sitemizde kısa süre önce yayınlanan Tomurcuk işlemeli Yılan Güle Dolandı Bebek Yeleği göz atmak isterseniz ilgili linke tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tomurcuk işlemeli Yılan Güle Dolandı Bebek Yeleği başlıklı makalemizde Bebek örgü modelleri ve Örgü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu